Çağrı Merkezi / (0531) 867 43 39

Bize Yazın / info@gebzetvservis.com

Uydu Alıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Uydu Alıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Uydu Alıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uydu alıcısı satın almadan önce TV'nizin içinde dahili uydu alıcısı olup ! olmadığı kontrol edilmelidir. Uzman uydu servisi olarak, dahili uydu alıcıların yeni nesil televizyonlarda mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz.

Uydu alıcısı alırken kaliteli uydu alıcısı markası tercih edilmelidir. Kalitesiz, marka güvenirliliği belli olmayan uydu alıcısı tercih edildiğinde sürekli problemler çıkarma ihtimali yüksek olacaktır. Kaliteli uydu alıcısı markası seçimi sonrası ise eğer TV'niz destekliyor ise mutlaka HD uydu alıcısı almalısınız. Bu sayede tüm kanalları yüksek çözünürlüklü şekilde izleyebilirsiniz.

Uydu alıcısı alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise aldığınız uydu alıcısının güncelleme alıp almadığı özelliğine bakılmasıdır. UPDATE(Güncelleme) alma özelliği olan uydu alıcısı almak her zaman daha avantajlıdır.

Genel olarak uydu alıcısı alırken HDMI girişli HD uydu alıcısı almak, kaliteli marka tercih etmek en doğrusu olacaktır. Almış olduğunuz uydu alıcısının kapalı kutuda, garantili ve faturalı olmasına lütfen özen gösterin. Faturasız ve garantisiz ürün asla almayın.

Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...