Çağrı Merkezi / (0531) 867 43 39

Bize Yazın / info@gebzetvservis.com

TELEVİZYON TAMİRİ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Televizyon Hizmetleri / TELEVİZYON TAMİRİ
Sevdiklerinizle Paylaşın

TELEVİZYON TAMİRİ


MY Televizyon Servisi olarakSamsung, LG, Vestel, Arçelik, Beko, Philips, Sunny, Regal, Axen, Sony, SEG, Grundig, Toshiba, Panasonic, Premiern, Awox, Woon, Nordmende, Yumatu, Marka Televizyonların, tamir, parça temini ve parça değişim işlemleri firmamız tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile yapılır.

Günümüzde en çok kullanılan teknoloji ürünlerinin başında televizyon gelmektedir. Yeni gelişen teknolojide dolayısıyıla televizyonlar da farklı özellikler ve tasarımlarla teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır. Televizyonlarında diğer teknolojik aletler gibi  bir elektronik araç olması arızalanma durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Bazen uzun süre kullanımından, bazen kullanıcı hatalarından bazen de parça arızalarından dolayı televizyonların bu arızalarının giderilmesi için teknik servise veya televizyon tamirine ihtiyaç duyulmaktadır.

MY Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza tespiti yapılan televizyonlar tamir edilmeden önce  müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca arızalı televizyonlar ücretsiz olarak evlerinizden alınıp, yine ücretsiz olarak tarafımızdan teslim edilmektedir. 

Değişimi yapılan tüm parçalar firmamız tarafından garanti kapsamına alınmaktadır.

MY Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemleri alanında uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır.

KOCAELİ BÖLGESİ


GEBZE TELEVİZYON TAMİRİDARICA TELEVİZYON TAMİRİŞEKERPINAR TELEVİZYON TAMİRİ
İSTASYON TELEVİZYON TAMİRİBEYLİKBAĞI TELEVİZYON TAMİRİÇAYIROVA TELEVİZYON TAMİRİ
DİLOVASI TELEVİZYON TAMİRİMUTLUKENT TELEVİZYON TAMİRİKİRAZPINAR TELEVİZYON TAMİRİ

Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...